total submersible pump clean water 550W (TWP65506)
Original price was: KSh 16,000.Current price is: KSh 14,000.
Category:
Description
SPECIFICATIONS
VOLTAGE 230V – 50Hz
POWER 550W (0.75HP)
Max HEAD 25m
Max FLOW 6.5m3 / h
DEPTH 7m
PIPE DIAMETER 1″
LENGTH CABLE 9m
WEIGHT 9.7 Kg
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “total submersible pump clean water 550W (TWP65506)”