total submersible pump clean water 550W (TWP65506)
SPECIFICATIONS
| VOLTAGE | 230V – 50Hz |
| POWER | 550W (0.75HP) |
Reviews (0)
Be the first to review “total submersible pump clean water 550W (TWP65506)” Cancel reply